Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Goedehoopstraat 6, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
100 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€425.000

Goedehoopstraat 6 - 2000 Antwerpen - ! Er is ondertussen een akkoord voor de verkoop van het appartement. Nu dus in afwachting van de formele ondertekening. !

- ruime leefruimte met massief parket en open keuken
- veel lichtinval door grote ramen (zijdelings Scheldezicht vooraan en zicht op binnentuin achteraan)
- zonnig zuidgericht terras achteraan
- energiezuinig (EPC A)
- onmiddellijk beschikbaar

Uitstekend gelegen ruim appartement op het Zuid in Antwerpen, in een rustige straat tussen de Kloosterstraat en de vernieuwde Scheldekaaien.

Je komt binnen in de ruime leefruimte die volledig voorzien is van een mooie parketvloer (geschuurd en geolied in 2021). De muren zijn wit geschilderd (in 2021) met op een van de muren een muurschildering, die eventueel kan overschilderd worden. De grote ramen lichten de ruimte mooi op. Er is meer dan genoeg ruimte voor een groot salon en een gezellige eetruimte met zicht op de open en volledig uitgeruste keuken. Achter de keuken bevindt zich een berging met energiezuinige verwarmingsketel.

Vanuit de hal is er toegang tot een toilet en een badkamer met groot ligbad met ingebouwde douche en glazen inklapbare douchewand en een lavabomeubel. Achteraan komt de gang uit op 2 slaapkamers met een laminaatvloer. In de grote slaapkamer is een ingemaakte kast voorzien. Vanuit de slaapkamers krijg je toegang tot een ruim zuidgericht terras van 10 m² met een mooi groen uitzicht op de binnentuin.

Katia

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.081. Online sinds april 2023. Het EPC-label is A (89 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 425.000, ofwel ± € 4.250 per m². Het pand dateert uit 2003. Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 100 m², 2 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 425.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
100 m²
Bouwjaar
2003
Prijs/m²
€ 4.250
EPC
89 kWh/m² A

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
19/04/2023 Particulier €425.000
06/10/2021 Walls Vastgoedmakelaars €1.100

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Goedehoopstraat 6, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 2003.
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 1.081 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 4.250 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 425.000 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 slaapkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is BOOUERYNHT5P.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Goedehoopstraat 6, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten