Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jonghelinckstraat 8, 2018 Antwerpen

Huis in Antwerpen
113 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€284.900

Jonghelinckstraat 8 - 2018 Antwerpen - Deze instapklare duplex met twee ruime slaapkamers bevindt zich op een toplocatie vlakbij de Markgravelei en het hof van Leysen (Mobiscore 9,4). De duplex is gelegen op het tweede en derde verdiep van een kleinschalige residentie in een mooi herenhuis. De leefruimte bestaat uit een ruime lichtrijke zithoek die rechtstreeks verbonden is met de eetkamer en de open keuken. Aansluitend is er de badkamer met regendouche, wastafel en toilet. We vinden hier eveneens de aansluiting voor de wasmachine en de droogkast. Via de trap in de nachthal bereiken we de twee ruime slaapkamers (20m2 & 12m2). Op het gelijkvloers is er een ruime gang met voldoende plaats voor meerdere fietsen & buggy's. Extra troeven: zeer gunstige ligging, conforme elektrische installatie, geen asbest, mooie houtenvloer, overal dubbele beglazing, dak volledig vernieuwd en geïsoleerd in 2019, grote kelder voor extra berging. Heeft u na het bekijken van de foto's nog vragen of komt u graag ter plaatse op ontdekking Bel Jonathan op 0478/05 87 54

EERSTE BEZICHTINGEN VANAF 2/4/2023

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds april 2023. Het EPC-label is D (383 kWh/m²). Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 113 m², 1 badkamer, 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 284.900, ofwel ± € 2.521 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 284.900
Type
Huis
Bewoonbaar
113 m²
Prijs/m²
€ 2.521
EPC
383 kWh/m² D

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
19/04/2023 Particulier €284.900
08/07/2012 -- €169.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jonghelinckstraat 8, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is U0V8-9IJ-VDC.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.521 euro per m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 113 m².
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 383 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jonghelinckstraat 8, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten