Mandellaan 355, 8800 Roeselare
Mandellaan 355 - 8800 Roeselare - Nieuwbouwwoning aan 6% btw! Bewoning voorzien na zomer 2023.
Gelegen in een actieve omgeving, slechts op een boogscheut van de R32 en de E403.
Op het gelijkvloers wordt de woning als volgt ingedeeld: inkom met vestiaire en gastentoilet, grote open leefruimte met een woon- & eetplaats en een geïntegreerde keuken met eiland, grot aansluitend terras, ruime berging en een inpandige garage.
Op het 1ste verdiep: nachthal, 2 slaapkamers, een afzonderlijk toilet, berging en een badkamer 1..
Op het 2de verdiep: 2 slaapkamers, badkamer 2 en de technische ruimte.
Parketvloer op alle verdiepingen.
Deze twee woningen zijn gebouwd volgens de modernste vereisten en met voldoende energiebesparende materialen. De rechtse woning is reeds verkocht.
Contacteer voor een bezoek: philip@bricx.be of 0475 300 285.
De opgegeven prijs is btw exclusief en zonder aankoopkosten.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (garage) in Roeselare (8800) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand beschikt over 2 badkamers, een perceel van 188 m², 4 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 163 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 360.000, ofwel ± € 2.209 per m². Online sinds mei 2023. Het pand dateert uit 2023.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Mandellaan 355, 8800 Roeselare
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Mandellaan 355, 8800 Roeselare
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel kost dit pand?
Is er een recht van voorkoop?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.