Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopold 1 Esplanade 7, 8660 De Panne

Appartement in De Panne
42 m² wonen
1 badkamers
€160.000

Leopold 1 Esplanade 7 - 8660 De Panne - Kom tot rust in deze lichtrijke, zonnige studio met ruime leefruimte en open keuken. Van de vroege namiddag tot de avond geniet u van een heerlijk zonnetje op het ruime terras met prachtig lateraal zeezicht.

Er is een tweepersoonsslaapzetel in de leefruimte en een aparte slaaphoek (tweepersoons bedkast) in de inkomhal.
De badkamer bestaat uit een toilet, wastafel en douchebad.

De studio bevindt zich in zeer goede staat, is onmiddellijk instapklaar en wordt volledig bemeubeld verkocht, incl. elektrische (keuken) apparaten.
De radiatoren, doorstroomboiler en parlofoon werden recent vernieuwd.
EPC-attest en asbestattest reeds voorhanden.
Elektriciteit is conform.

De studio maakt deel uit van "Residentie Westhinder", gelegen op de Leopold 1 Esplanade in De Panne. Dankzij deze ideale ligging bent u onmiddellijk op het strand en de zeedijk, alsook op wandelafstand van o.a. het winkelcentrum, het Calmeynbos, natuurreservaat De Westhoek, Bray-Dunes enz...
Dichtbij de residentie is ruim voldoende (betalende) parkeergelegenheid, doch mogelijkheid voor tweedeverblijvers om een gratis parkeerkaart aan te vragen!

Graag contactname voor het maken van een afspraak of bijkomende inlichtingen via gsm 0497 90 15 52 en/of e-mailadres tineke_vanheule@hotmail.com.

Twijfel niet en geniet nog dit najaar van een heerlijke nazomer in jouw eigen stekje in De Panne.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in De Panne (8660) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is C (216 kWh/m²). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 657. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 160.000, ofwel ± € 3.810 per m². Het telt een bewoonbare oppervlakte van 42 m², 1 badkamer. Het pand dateert uit 1986. Online sinds juli 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 160.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
42 m²
Bouwjaar
1986
Prijs/m²
€ 3.810
EPC
216 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
12/07/2023 Particulier €160.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leopold 1 Esplanade 7, 8660 De Panne

Veelgestelde vragen over dit pand

Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1986.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 160.000 euro.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is G1VKRZIK1WNR.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.810 euro per m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 657 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopold 1 Esplanade 7, 8660 De Panne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten