Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kempenstraat 90, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
50 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€265.000

Kempenstraat 90 - 2000 Antwerpen - 1-slpk appartement op een toplocatie aan het EilandjeDit 1 slaapkamer appartement (Top EPC A en verkoop onder registratierechten) werd pas opgeleverd (2022) en bevindt zich in residentie "Doktoren" aan het Kempisch Dok. Op wandelafstand van de prachtige jachthaven aan het MAS met diverse horeca voor alle smaken. Zeker in de zomer kan u hier langs het water elke dag genieten van een heus vakantiegevoel. Daarnaast vindt u op wandelafstand diverse supermarkten, velostations en het openbaar vervoer. Toch met de wagen op pad Door de ligging vlakbij grote invalswegen, zoals de Leien en de Waaslandtunnel, bent u zo op uw bestemming binnen of buiten de stad. Het appartement is ingedeeld als volgt: Inkomhal:U betreedt de woning via de aparte inkomhal. Leefruimte & keuken:De leefruimte met open keuken geniet, door de ramen over de volledige breedte van het appartement, van veel natuurlijke lichtinval. De open keuken is voorzien van een keramische kookplaat, oven, dampkap en koelkast met vriesvak. Doorheen het volledige appartement vindt u een duurzame tegelvloer. Slaapkamer & badkamer:Het appartement heeft een ruime slaapkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, een lavabomeubel en handoekradiator. Terras: Het terras geniet een aangename west-oriëntatie. Opbergruimte:Verder beschikt het appartement nog over een opbergruimte waarin u de technieken en aansluitingen voor een wasmachine en droogkast kan vinden. Tot slot is er ook een ruime kelderberging. Gemeenschappelijk terras:Alle bewoners van de Doktoren kunnen gebruik maken van een adembenemend gemeenschappelijk dakterras op de 23e verdieping waar u kan genieten van fenomenale zichten over de stad. Enkele troeven: Maximum E-peil E60 (A-label)Ventilatiesysteem DInternet Fiber aanwezigFietsenparkingGrote parking aanwezig met opties aankoop/huurMobiscore: 9.1/10

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 265.000, ofwel ± € 5.300 per m². Online sinds juli 2023. Het pand dateert uit 2022. Het omvat 1 badkamer, 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 50 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 265.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
50 m²
Bouwjaar
2022
Prijs/m²
€ 5.300
Aanvullende details
Referentie
5K5MQSUWJKHH
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
In aanvraag
Dagvaarding uitgebracht
In aanvraag
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
09/05/2026 Particulier €995
03/09/2024 Vince vastgoed €1.350

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kempenstraat 90, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is In aanvraag.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Ja.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 265.000 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 5.300 euro per m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 50 m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 2022.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kempenstraat 90, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten