Place de la Maison Rouge 6-B1, 1000 Brussel
Place de la Maison Rouge 6-B1 - 1000 Brussel - Dit prachtige appartement bestaat uit maar liefst 3 niveaus en ligt in een herenwoning in een rustige buurt van Laken.
Zodra u binnenstapt zal er u 1 ding enorm opvallen: de uitzonderlijke lichtinval . De woonkamer baadt in het licht dankzij de typische hoge raampartijen. Ook de moderne mezzanine geniet van dit natuurlijke licht. Naast de woonkamer vinden we op het gelijkvloers nog de uitgeruste open keuken en ruime slaapkamer met ingemaakte kasten en een lichtkoepel.
Vanop het gelijkvloers begeven we ons naar de benedenverdieping waar we een ruime badkamer vinden met ligbad, lavabo en elektrisch afzuigsysteem. Deze verdieping beschikt ook nog over een apart toilet en zeer ruime berging waar we ook de verwarmingsketel terugvinden.
Tenslotte hebben we nog de mooie mezzanine met dressing, ruime slaapkamer, bureel en tweede apart toilet.
De gemeenschappelijke lasten van het gebouw bedragen € 60. Indien u geïnteresseerd zou zijn in het overnemen van bepaalde meubels, is dit ook bespreekbaar met de eigenares.
De vraagprijs van het appartement bedraagt 200.000 €. Daarbovenop komt nog een som van € 25.000 die opgevraagd werd door de syndicus om de isolatie van het hele pand te verbeteren. De huidige eigenares heeft deze kosten betaald, maar de nieuwe eigenaar zal 70% van deze kost terugkrijgen via Brusselse subsidies die de syndicus heeft aangevraagd. Het is dus normaal dat deze som aan de nieuwe eigenaar doorgerekend gaat worden omdat u niet alleen het overgrote deel van de investering gaat recupereren, u gaat ook het uiteindelijke genot van hebben deze energetische renovatie.
Aarzel niet om dit uitzonderlijke appartement met ons te ontdekken.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een huis in Brussel (1000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 225.000, ofwel ± € 2.586 per m². Online sinds september 2023. De woning biedt 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 87 m², 1 badkamer. Het EPC-label is C (222 kWh/m²).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Place de la Maison Rouge 6-B1, 1000 Brussel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Place de la Maison Rouge 6-B1, 1000 Brussel
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brussel.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.