Kaart
Florastraat 29-bus-5, 9840 De Pinte
Florastraat 29-bus-5 - 9840 De Pinte - Centraal gelegen duplex appartement met 2 slaapkamers
Het appartement is heel centraal gelegen. Het ligt op enkele minuten rijden van de Kortrijksesteenweg (tussen Gent en Deinze), de N60 en de E17. In het centrum van De Pinte zijn er verschillende basisschool als ook een middelbare school, winkels, traiteurs, bakkers, slagers, banken, frituren, een standaard boekhandel en nog veel meer.
Appartement met ruime en lichtrijke woonkamer, een Zuid-gericht terras. Ingerichte keuken voorzien van vaatwas. De mezzanine met bureau-mogelijkheid geeft uit op de leefruimte. Aansluitend is er een afgesloten berging. De badkamer is voorzien van een ligbad met douchemogelijkheid; eveneens voorzien van aansluiting voor wasmachine. Het toilet is een individuele ruimte. 2 slaapkamers met voldoende ruimte voor elk een 2-persoonsbed.
Achteraan het gebouw ligt de garage.
Gemiddeld verbruik elektriciteit verwarming: 100 euro / maand
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.