Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Otterstraat 149-, 2300 Turnhout

Appartement Verhuurd in Turnhout
1 slaapkamers
1 badkamers
€750

Otterstraat 149- - 2300 Turnhout - Nieuwbouw, energiezuinig- 1slaapkamer appartement met ruim terras
Dit nieuwbouw appartement is gelegen in het centrum van Turnhout nabij winkels, eetgelegenheden, openbaar vervoer, etc. Ideaal gelegen, alles op wandel-en fietsafstand.
Het appartement is te bereiken via trap of lift en bevindt zich op de tweede verdieping. De inkomhal geeft ons toegang tot de slaapkamer met ensuite badkamer, toilet met handenwasser en woonkamer. De woonkamer heeft een open indeling met de keuken en is voorzien van een grote schuifraam die toegang biedt tot het ruime terras. De open keuken is uitgerust met een vaatwasser, inductie kookplaat, dampkap, koelkast en combi-oven. Naast de keuken bevind zich de bergig met aansluiting voor wasmachine. De slaapkamer met een oppervlakte van 12m² heeft ensuite een badkamer met enkele lavabo en inloopdouche.
Kortom, een prachtig  en energiezuinig appartement afgewerkt met hoogwaardige materialen in centrum Turnhout.
Extra's:- Energie zuinig- Onmiddellijk beschikbaar- €50 gemeenschappelijke kost- Autostaanplaats en fietsenberging

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 750
Type
Appartement
Bouwjaar
2023
EPC
6 kWh/m² A

Ligging & buurt

Otterstraat 149-, 2300 Turnhout

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Otterstraat 149-, 2300 Turnhout Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Turnhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten