Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Gaverstraat 20, 9070 Heusden

Villa in Heusden
290 m² wonen
4 slaapkamers
1 badkamers
€785.000

Over deze woning

Deze authentieke en functionele villa, ontworpen door de bekende architect Jozef Lietaert (bekend van de kunstenaarswoning Jef Wauters in Sint-Martens-Latem) uit 1969, straalt de charme van de jaren zestig uit. Gelegen op een royaal perceel van 3454m², omgeven door natuur en badend in overvloedig zonlicht, biedt deze villa volledige privacy zonder inzicht van buitenaf. De uitgekiende benutting van de woonruimte van 290m² in een tijdloos ontwerp, gekarakteriseerd door duurzame materialen en grote ramen, zorgt voor een naadloze verbinding met het groene landschap. De woning beschikt over een ruime oprit die naar een dubbele ingebouwde garage leidt. Bij binnenkomst trekt de draaiende deur de aandacht naar de royale woonkamer met een aangename open haard. De volledig gelijkvloerse indeling maakt de villa toegankelijk voor iedereen en bevat 4 slaapkamers en 1 badkamer. De parketvloer voegt warmte en karakter toe aan de woonruimtes, resulterend in een harmonieus geheel. Buiten is er een opvallend bijgebouw dat kan dienen als poolhouse. De ligging is gunstig dichtbij belangrijke verkeersroutes en alle voorzieningen.

Omschrijving van de makelaar

Gaverstraat 20 - 9070 Heusden - Deze authentieke en functioneel villa ontworpen door de gerenommeerde architect Jozef Lietaert (gekend van kunstenaarswoning Jef Wauters in Sint-Martens-Latem) daterende uit 1969, ademt de sfeer van de jaren zestig.
Dit riante perceel van 3454m² omgeven door natuur en overvloedig zonlicht die doorheen de villa schittert waarborgt alle privacy en heeft geen inkijk.
Een zeer doordachte functionele benutting van de beschikbare woonoppervlakte 290m² in een tijdloos ontwerp gekenmerkt door duurzame materialen en grote raampartijen zorgen voor een naadloze verbinding met de groene omgeving.
Een ruime oprit die leidt naar een dubbele inpandige garage.
Bij het betreden van de woning wordt de aandacht getrokken naar de pivoterende deur die toegang biedt tot de royale leefruimte met een gezellige open haard. De volledig gelijkvloerse indeling maakt deze villa uiterst toegankelijk voor alle doelgroepen en telt 4 slaapkamers en 1 badkamer.
De parketvloer voegt warmte en karakter toe aan de leefruimtes, waardoor een harmonieus geheel ontstaat.
Buiten trekt een bijgebouw de aandacht, die de mogelijkheid biedt om te dienen als poolhouse.
Vlakbij invalswegen en alle voorzieningen.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 785.000
Type
Villa
Bewoonbaar
290 m²
Bouwjaar
1969
Prijs/m²
€ 2.707
EPC
345 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
I85RUP14KSDT
Makelaar Code
13279
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nog niet aangevraagd
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
04/12/2023 Agence Demanet €785.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Gaverstraat 20, 9070 Heusden

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Heusden.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten