Katelijnestraat 138, 8000 Brugge
Over deze woning
Dit zoekertje gaat over een gerenoveerde bel-etage gelegen in het centrum van Brugge. De woning heeft op het gelijkvloers een inkomhall. Het eerste verdiep is voorzien van een eetkamer met open keuken, een ruim terras van 35m², een berging, een gastentoilet en een woonkamer. Op het tweede verdiep vindt u een nachthall, twee slaapkamers en een badkamer. De huurprijs bedraagt € 795 per maand en de woning is beschikbaar vanaf 15 januari 2024.
Omschrijving van de makelaar
Katelijnestraat 138 - 8000 Brugge - Gerenoveerde bel-etage in het hartje van Brugge.
De woning omvat een inkomhall op het gelijkvloers. Op het eerste verdiep bestaat uit eetkamer met open keuken, ruim terras van 35m², berging, gastentoilet en woonkamer. Het tweede verdiep omvat nachthall, twee slaapkamers en badkamer.
Huurprijs: € 795/maand
Vrij vanaf 15/01/2024
Voor verdere informatie of vrijblijvend bezoek contacteer ons via 050 62 44 14 of via brugge@immax.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Katelijnestraat 138, 8000 Brugge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Katelijnestraat 138, 8000 Brugge
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.
Marktcijfers in Brugge
Vergelijkbare panden te huur in Brugge
Recent verhuurd in Brugge
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.