Krijgsgasthuisstraat 155, 9000 Gent
Over deze woning
Ben je op zoek naar een gezellig 2 slaapkamer appartement in Gent? Dan is dit charmante pand aan de Krijgshuisstraat 155 mogelijk iets voor jou. Dit appartement heeft enkele belangrijke troeven. Vanuit een ruime inkomhal stap je binnen in een praktisch ingerichte keuken, uitgerust met gasvuur, dampkap, frigo met vriesvak en een wasmachine. Er is een aparte leefruimte waar je na een lange dag heerlijk kunt ontspannen. Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers en een douchekamer met toilet en lavabo. Dit appartement in het hart van Gent is direct beschikbaar en domicilie is verplicht. De huurprijs bedraagt €725, met een extra kostenpost van €25 voor het onderhoud van de algemene delen. Elektriciteit, gas en water worden apart afgerekend. Heeft dit appartement je interesse gewekt? Neem dan snel contact op met Axel Lenaerts makelaars voor een bezichtiging.
Omschrijving van de makelaar
Krijgsgasthuisstraat 155 - 9000 Gent - GENT - Krijgsgasthuisstraat 155: Op zoek naar een gezellig 2 slaapkamer appartement te huur in Gent Dan is dit pand mogelijk iets voor u.
De belangrijkste troeven:
Zo ziet de indeling eruit:
Ruime inkomhal, keuken (gasvuur, dampkap, frigo met vriesvakje, wasmachine), afzonderlijke leefruimte, 2 slaapkamers, douchekamer met toilet en lavabo.
Beschikbaar vanaf heden. Domicilie verplicht.
Huurprijs: € 725 € 25 onderhoud algemene delen. EGW apart af te rekenen.
Neem contact op met Axel Lenaerts makelaars voor een bezoek: 09 245 24 24 of gent@axellenaerts.be
Kerngegevens van dit pand
Dit huis, gelegen in Gent (9000), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 725, ofwel ± € 10 per m². Online sinds januari 2024. Het EPC-label is F (561 kWh/m²). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 75 m², 2 slaapkamers.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Krijgsgasthuisstraat 155, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Krijgsgasthuisstraat 155, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de prijs per m²?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Gent?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.