Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Steenweg op Antwerpen 76-B6-, 2300 Turnhout

Villa in Turnhout
180 m² wonen
1000 m² perceel
2 slaapkamers
2 badkamers
€425.000

Over deze woning

Ontdek deze uitzonderlijke penthouse aan de rand van Turnhout. Het appartement, dat zich kenmerkt door zijn lichtinval en ruimtelijkheid, heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers en zelfs een binnenzwembad. Op 27 januari 2024 nodigen we je uit voor een open huis bezoek, uiteraard op afspraak. De ruime leefkamer baadt in het daglicht en biedt een gezellige zithoek bij de gashaard. De eetkamer ligt centraal en vlakbij de keuken. In deze goed uitgeruste keuken, die met perfect maatwerk is uitgevoerd, kook je met plezier. Ook is er een handige kantoorruimte ingericht grenzend aan de leefkamer. De master bedroom is net als de rest van de penthouse voorzien van fraaie maatwerkkasten. Het beschikt over een luxe en-suite badkamer met dubbele wastafel, inloopdouche, groot ligbad met jacuzzi-functie en een privé toilet. In de inkomhal bevindt zich een gastentoilet. De tweede slaapkamer is eveneens een pareltje, met op maat gemaakte kasten en een en-suite badkamer, afgewerkt met dezelfde luxueuze materialen. Het ruime terras van deze penthouse is de droom voor elke buitenliefhebber. Geniet van een maaltijd, relax in de jacuzzi of vind gewoon je favoriete plekje om te chillen. Het appartementencomplex heeft bovendien een gemeenschappelijke tuin met Jeu-de-boules-baan en een binnenzwembad. Naast de drie parkeerplaatsen inclusief twee privé garages en een carport, beschik je over extra bergruimte. Deze zijn verplicht bij aan te kopen voor €35.000,-. Ervaar het comfort van een gelijkvloerse villa zonder het onderhoud ervan in deze prachtige penthouse in Turnhout. Plan een vrijblijvend bezoek en laat je verrassen door de mogelijkheden van dit unieke vastgoedaanbod.

Omschrijving van de makelaar

Steenweg op Antwerpen 76-B6- - 2300 Turnhout - Uitzonderlijke penthouse aan de rand van Turnhout met 2 ruime slaapkamers, 2 badkamers, drie parkeerplaatsen en een binnenzwembad.

Een prachtige leefkamer die baadt in het daglicht met een gezellige zithoek bij de gashaard en een ruime eetkamer die centraal en kortbij de keuken gelegen is.
Koken doet u in de zeer goed uitgeruste keuken die in perfect maatwerk werd uitgevoerd. Praktische kantoorruimte is ingericht aan de leefkamer.

De master bedroom is eveneens voorzien van fraaie maatwerk kasten, een luxe en-suite badkamer met dubbele wastafel, inloopdouche, groot ligbad met een jacuzzi-functie en eigen toilet. Het gastentoilet bevindt zich in de inkomhal.
De tweede slaapkamer is eveneens een prachtige kamer, welke ook is voorzien van maatwerk kasten en een en-suite badkamer. Deze is gelijkwaardig afgewerkt aan de hoofdbadkamer en voorzien van douche, WC en een wastafel.

Heerlijk groot terras met altijd een leuk plaatsje om te tafelen, zitten of heerlijk te ontspannen in de jacuzzi.
Dit appartement complex omvat eveneens een gemeenschappelijke tuin met Jeu-de-boules-baan en een binnenzwembad. Twee private garageplaatsen, een buitenplaats onder de carport en een bergruimte zijn verplicht bij aan te kopen aan €35.000,-

Op zoek naar het comfort van een gelijkvloerse villa zonder het onderhoud ervan Plan dan zeker een vrijblijvend bezoek en laat u verrassen!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 425.000
Type
Villa
Bewoonbaar
180 m²
Grond
1000 m²
Prijs/m²
€ 2.361

Ligging & buurt

Steenweg op Antwerpen 76-B6-, 2300 Turnhout

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Turnhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten