Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Diesterstraat 24, 3500 Hasselt

Appartement Verhuurd in Hasselt
370 m² perceel
€3.000

Diesterstraat 24 - 3500 Hasselt - Op de hoek van de Diesterstraat en de Schiervellaan (kleine ring rond Hasselt) is dit winkelpand terug vrij voor verhuring vanaf onmiddellijk. Het bestaat uit een gelijkvloers van 270m² opsplitsbaar 2 kelders. Er is een gedeeltelijke 1ste verdieping van 39m² in een vide met mogelijk bureelruimte en nog een af te werken lofstudio van 65m² om te bewonen door de uitbater.
De uitbating kan verschillend zijn met een pop-up overeenkomst om te starten en vervolgens een handelshuur na vergunning.
De ligging is een AA-locatie met zichtbaarheid aan één van de belangrijkste toegangswegen naar het centrum van Hasselt, nl. de Koning Astridlaan - Kuringersteenweg. Deze straat ligt in het verlengde van de Kapelstraat als één van de betere handelsstraten van Hasselt-centrum.
Voor bijkomende inlichtingen of een vrijblijvend bezoek, aarzel niet om ons te contacteren (011)48.58.86.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 3.000
Type
Appartement
Grond
370 m²

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/02/2024 Meyers Vastgoed €3.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Diesterstraat 24, 3500 Hasselt

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Diesterstraat 24, 3500 Hasselt Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten