Chaussée de Waterloo 519, 1050 Elsene
Chaussée de Waterloo 519 - 1050 Elsene - ERA CHATELAIN biedt u deze lux zaak aan, ideaal gelegen in de prestigieuze en bekende wijk Tenbosh/Louis Lepoutre in Elsene, met een oppervlakte van 180 m².
Bestaande uit
Op de begane grond een grote, volledig ingerichte ruimte met een enorm volume onder het plafond en lijstwerk, keuken achteraan, kelder voor verbouwing, achteraanbouw van 40m² en binnenplaats van 30m². Alles in uitstekende staat.
Je zult houden van :
Technische kenmerken: Nieuwe gasgestookte condensatieketel, deugdelijke elektra, dubbele beglazing,
Nutsvoorzieningen: €50/maand inclusief gemeenschappelijke ruimtes
Huursituatie: verhuur mogelijk voor €2.000/maand
Het bedrijf is beschikbaar voor aankoop.
Virtuele rondleiding beschikbaar: https://nodalview.com/s/0sSb9X-xjB_PkSV7x-xymu
Informatie en bezoeken: 32 2 535 98 98. Ontdek al onze panden en winkels te koop in Elsene exclusief beschikbaar op era.be/chatelain
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Chaussée de Waterloo 519, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Chaussée de Waterloo 519, 1050 Elsene
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
Marktcijfers in Elsene
Recent verkocht in Elsene
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.