Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Louiza-Marialei 8, 2018 Antwerpen

Kantoor Verhuurd in Antwerpen
270 m² wonen
€2.475

Louiza-Marialei 8 - 2018 Antwerpen - Het kantoor is gelegen op de derde en vierde verdieping (het gebouw is voorzien van een lift) en beschikt over basis keuken, sanitair, verschillende kantoren/vergaderruimtes en er is de mogelijkheid tot huren van parking (100 euro per maand)
Het kantoor is onmiddellijk beschikbaar, contacteer ons nu voor een bezoek ter plaatse.
Inbegrepen in de maandelijkse kosten: onderhoud lift, gemeenschappelijke delen, onroerende voorheffing, verzekering en beheer.
Prachtige zichten op het stadspark, een authentieke gevel en standingvolle inkom maken dit pand uniek!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 2.475
Type
Kantoor
Bewoonbaar
270 m²
Prijs/m²
€ 9

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
10/05/2024 Walls Vastgoedmakelaars €2.475
09/02/2024 Walls Vastgoedmakelaars €2.475

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Louiza-Marialei 8, 2018 Antwerpen

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten