Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Bornstraat 52, 3721 Kortessem

Huis Verhuurd in Kortessem
125 m² wonen
408 m² perceel
3 slaapkamers
€830

Over deze woning

Ben je op zoek naar een betaalbare, halfopen woning in het pittoreske Vliermaalroot, een deelgemeente van Kortessem? Dan is deze woning in de rustige Bornstraat 52 misschien iets voor jou. Het bevindt zich op slechts vijf minuten rijden van het centrum van Kortessem en de oprit E313 in Diepenbeek. Deze woning heeft een opfrisbeurt gehad en is technisch helemaal in orde. Denk aan vernieuwde elektriciteit, geïsoleerde zolder, verse verflagen in alle kamers, en een gerenoveerde badkamer. Bovendien zijn alle kamers uitgerust met gordijnen en verlichtingsarmaturen, dus je kunt hier snel intrekken zonder extra kosten te maken. Het gelijkvloers bestaat uit een inkomhal met toilet, trap naar boven, en een woonkamer met aparte zit- en eetruimte, plus een keukentje. Op de eerste verdieping vind je een nachthal, een gerenoveerde badkamer met bad en meubel, twee ruime slaapkamers en een kleinere derde slaapkamer. Buiten is er een koer/terras, stalling met CV, tweede bergruimte, een derde stalling met stookolietank en een tuintje. Het huis beschikt over verwarming op stookolie, en heeft een energielabel D, met een EPC van 345 kWh/m² per jaar. De zolder is niet bereikbaar door de vloerisolatie. Er is ook een kelder aanwezig in de woning. Helaas is de wachtlijst volzet op dit moment. De woning zou mogelijk beschikbaar kunnen zijn vanaf 16 mei 2024.

Omschrijving van de makelaar

Bornstraat 52 - 3721 Kortessem - IN OPTIE - WACHTLIJST VOLZET - BIJ INTERESSE GELIEVE ENKEL TE REAGEREN VIA E-MAIL = info@immofransgoffin.be => met opgave van het adres van het betreffende pand.

Deze verzorgde doch wel betaalbare halfopen woning is gelegen langs de Bornstraat ter hoogte van nummer 52, een rustige straat in het landelijke Vliermaalroot, deelgemeente van Kortessem. Op een vijftal minuutjes rijden ligt het centrum van Kortessem en de oprit E313 in Diepenbeek.
De woning is netjes opgefrist en technisch goed in orde. Zo werd onder meer de elektriciteit vernieuwd, de zolder geïsoleerd, de verfwerken uitgevoerd in alle kamers en is de badkamer vernieuwd. Alle kamers werden ook voorzien van gordijnen en verlichtingsarmaturen.
De huurder zal hier snel kunnen inhuizen zonder deze kosten nog gemaakt moeten worden.

Indeling:
Gelijkvloers: inkomhal met toilet en trap naar de verdieping, woonkamer onderverdeeld in zit- en eetruimte, keukentje.
1ste verdieping: nachthal, netjes vernieuwde badkamer met bad en meubel, twee ruime slaapkamers, derde kleinere slaapkamer.
buiten: koer/terras, stalling met CV, tweede bergruimte. Derde stalling met stookolietank.
Tuintje.
Kelder.
Zolder niet toegankelijk omwille van vloerisolatie.

CV op stookolie.
EPC: 345 kWh/m² pj - label D.
MOGELIJK VRIJ VANAF 16.05.2024

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 830
Type
Huis
Bewoonbaar
125 m²
Grond
408 m²
Prijs/m²
€ 7

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
11/04/2024 Immokantoor Goffin €830
03/11/2022 Immokantoor Goffin €790

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Bornstraat 52, 3721 Kortessem

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Bornstraat 52, 3721 Kortessem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kortessem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten