Rue Philippe Le Bon 49, 1000 Nord-est
Rue Philippe Le Bon 49 - 1000 Nord-est - ERA Chatelain biedt u deze prachtige vrijstaande woning met buitenruimte, ontworpen door architect Edouard Elle, ideaal gelegen nabij de Europese instellingen in Brussel, met een oppervlakte van 240 m² (bruto vloeroppervlak PEB).
De indeling van het huis is als volgt:
Kelder: Garage, bijkeuken en kelder.
Begane grond: woonkamer, eetkamer, ingerichte keuken met toegang tot de binnenplaats
Tussen de 1e en 2e verdieping: doucheruimte met WC
1e verdieping: 2 slaapkamers
2e verdieping: 2 slaapkamers
3e verdieping: Een slaapkamer, een badkamer met douche en WC
Je zult verleid worden door :
Technische kenmerken: Condensatieketel, elektrische garagedeur, EPB E, elektrische conformiteit.
Het huis is beschikbaar afhankelijk van de huurovereenkomst.
Onze ERA COMFORT GARANTIE geeft je gemoedsrust door alle vaste installaties te garanderen voor een zorgeloze aankoop.
Voor meer informatie en een afspraak voor een bezichtiging kunt u contact met ons opnemen op 32 2 535 98 98. Ontdek al onze panden te koop in Brussel exclusief op era.be/chatelain.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (huis) in Nord-est (1000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt een bewoonbare oppervlakte van 220 m², een perceel van 220 m². Het EPC-label is C (255 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 850.000, ofwel ± € 3.864 per m². Online sinds mei 2024.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue Philippe Le Bon 49, 1000 Nord-est
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue Philippe Le Bon 49, 1000 Nord-est
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Is er een recht van voorkoop?
Wat is de prijs per m²?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Nord-est.
Marktcijfers in Nord-est
Vergelijkbare panden te koop in Nord-est
Recent verkocht in Nord-est
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.