Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sint-Jacobsnieuwstraat 53, 9000 Gent

Appartement Verhuurd in Gent
89 m² wonen
89 m² perceel
2 slaapkamers
€990

Sint-Jacobsnieuwstraat 53 - 9000 Gent - Dit prachtig gerenoveerd appartement, gelegen op een toplocatie, biedt alles wat u nodig heeft om comfortabel en stijlvol te genieten.

Stap binnen in de ruime, lichtrijke living. De indeling geeft u zonder woorden een vrij en ruim gevoel. De volledig uitgeruste keuken is splinternieuw en voorzien van moderne apparatuur om u culinair te laten genieten.

De badkamer is met haar moderne en hoogwaardige afwerking een pareltje in haar soort. Apart van de badkamer is er een toilet voorzien. Twee ruime slaapkamers, waarvan 1 met terras, voorzien u door hun ligging ten opzichte van de straatzijde van absolute rust tijdens de nacht.

Bij het appartement kan u eveneens een afgesloten garage huren, zodat uw auto altijd veilig en droog staat. Bovenop dit comfort biedt een bijhorende kelder u heel wat extra opbergruimte.
De garage bevindt zich achter een elektrisch beveiligde poort.

Huurprijs appartement: 990 euro / maand
Huurprijs garage: 120 euro / maand
Syndicus: 50 euro / maand

Mis deze unieke kans niet om te wonen in een appartement dat luxe en comfort combineert met een A-locatie in de Gentse binnenstad. We helpen u ter plaatse verder met een gedetailleerde rondleiding, en ervaar wat deze parel u kan bieden. Een bezoek zegt immers meer dan 1000 woorden.
Bezoek kan via www.cornelis-partners.be , per telefoon: 0479/03 90 17 of per mail: ruben@cornelis-partners.be

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Gent (9000) — werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand dateert uit 1963. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 990, ofwel ± € 11 per m². Het EPC-label is B (114 kWh/m²). Online sinds mei 2024. De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 89 m², 2 slaapkamers, een perceel van 89 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 990
Type
Appartement
Bewoonbaar
89 m²
Grond
89 m²
Bouwjaar
1963
Prijs/m²
€ 11
EPC
114 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
31/05/2024 Cornelis Goeman €990

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Sint-Jacobsnieuwstraat 53, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 11 euro per m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1963.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Gent?
De gevraagde prijs bedraagt 990 euro.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is In aanvraag.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is Y-GIMDGOOCL3.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 89 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Sint-Jacobsnieuwstraat 53, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten