Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopoldstraat 75, 2000 Antwerpen

Huis Verhuurd in Antwerpen
65 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€1.395

Leopoldstraat 75 - 2000 Antwerpen - App. In Charmant Huis te huur Smaakvol bemeubelde appartement op de eerste verdieping met drie slaapkamer op toplocatie in het centrum van Antwerpen.

Woon- en leefruimte op parketvloer op open keuken voorzien van alle toestellen : koelkast met vriesvak, keramische kookplaat, combi-oven en vaatwasser alle huisraad.
Aparte berging met wasmachine en droogkast.
3 Slaapkamers, allen op vernieuwde parketvloer. Moderne badkamer met enkele lavabo, inloopdouche en toilet.

Op wandelafstand van alle gekende modezaken, restaurants, openbaar vervoer, botanische tuin.
Dit appartement is geschikt voor maximum 4 personen en is beschikbaar vanaf 01/09/2024

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.395
Type
Huis
Bewoonbaar
65 m²
Prijs/m²
€ 21
EPC
118 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
23/09/2024 Bricks n Stones €1.745
22/07/2024 Bricks n Stones €1.995

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leopoldstraat 75, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopoldstraat 75, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten