Drabstraat 6, 2550 Kontich
Drabstraat 6 - 2550 Kontich - Voor wie Kontich kent liggen de troeven van dit handelspand voor de hand.
Een hoekpand (goede visibiliteit) op toplocatie (centrum Kontich, maar geen files voor de deur) met ruime toegankelijke (publieke) parkeergelegenheid met meer dan 60 staanplaatsen voor de deur.
U heeft meer dan 200 vierkante meter ter beschikking die U ten dienste van uw klanten kan stellen.
Deze zijn verdeeld over het gelijkvloers en eerste verdieping.
Daarnaast is er ook nog een voorraadkelder ter beschikking.
Deze locatie werd eerder gebruikt als restaurant, waar het pand zich uitstekend toe leent. Er zijn echter nog tal van andere mogelijkheden die hier succesvol kunnen zijn.
Wil je graag het gat in de markt vullen Wij bekijken graag mee de mogelijkheid om je droom te realiseren.
Kontich is zeer goed bereikbaar met vlotte verbinding naar Antwerpen, Mechelen, Lier, Gent en Brussel en heeft een wellevende middenstand. Vele scholen in het centrum zorgen voor een aangename levendige drukte doorheen de dag.
Vg-Wg-Gmo-Gvkr-Gvv-EPC label : E
Waterinfo : P-Score = A, G-Score = A
WORG : negatief
Dit is niet wat je zoekt Al gehoord van AANKOOPBEGELEIDING Wij zoeken, bezoeken en onderhandelen mee met jou voor eigendommen die worden aangeboden door particulieren, andere makelaars of eigendommen die zelfs (nog) niet te koop staan
Vraag meer informatie over aankoopbegeleiding via welkom@dehuisleverancier.be of 0489/069.000
de Huisleverancier : Persoonlijk, voor iedereen Service, Kwaliteit en Vertrouwen !
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Drabstraat 6, 2550 Kontich
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Drabstraat 6, 2550 Kontich
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kontich.
Marktcijfers in Kontich
Vergelijkbare panden te koop in Kontich
Recent verkocht in Kontich
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.