Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Generaal Lemanstraat 20-101, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
92 m² wonen
234 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€346.500

Generaal Lemanstraat 20-101 - 2018 Antwerpen - Open zichten en lichten kenmerken deze zes gerenoveerde appartementen. Gelegen op een strategische locatie in nabijheid van de belangrijke invalswegen. De appartementen zijn uitgerust met kwalitatieve en duurzame bouwmaterialen en technieken. In de woonkamer en keuken baadt u in zeeën van licht dankzij de grote raampartijen en brede straat. Door de akoestisch en isolerende ramen zorgt dat de rust bewaard blijft doorheen de ruimtes. Aan de rustige achterzijde vindt u de twee slaapkamers terug, alsook het terras met zicht op een groene omgeving. In de badkamer vindt u een dubbele wastafel terug met een ruime inloopdouche. Het toilet bevindt zich in een aparte ruimte. Aansluiting voor een wasmachine vindt u terug in de inpandige berging.
In de directe nabijheid enkele supermarkten, parken, stadsbrouwerij De Koninck, meerdere restaurants,.. Kortom, een Walhalla aan hotspots.
Lift - smaakvolle renovatie - vlotte verbinding - zéér gunstige EPC-attesten - geen asbest - elektriciteit conform.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is B (111 kWh/m²). Het werd gerenoveerd in 2024. Online sinds juni 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 346.500, ofwel ± € 3.766 per m². Het telt 1 badkamer, een perceel van 234 m², een bewoonbare oppervlakte van 92 m², 2 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 346.500
Type
Appartement
Bewoonbaar
92 m²
Grond
234 m²
Bouwjaar
1958
Prijs/m²
€ 3.766
EPC
111 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
GZZ124ZWFM8P
Makelaar Code
839893
EPC Certificaat
2883521
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met cult., historische en/of estetische waarde
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Ligging & buurt

Generaal Lemanstraat 20-101, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 111 kWh/m².
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1958.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is GZZ124ZWFM8P.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 346.500 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.766 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Generaal Lemanstraat 20-101, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten