Alfons Braeckmanlaan 252, 9000 Gent
Alfons Braeckmanlaan 252 - 9000 Gent - Op /- 5 min. van het centrum van Gent ligt deze exclusieve, unieke en uitermate afgewerkte villa met zicht op het kasteeldomein Notax. De eigendom werd voorzien van de huidige energienormen en werd volgens de regels van de kunst afgewerkt. (erkende en degelijke aannemers.) Er is een warmtepomp lucht/water, regenwaterput, infiltratieput, ventilatiesysteem C , 19 zonnepanelen en een prachtig groendak . Epc(39). De tuin werd aangelegd en er is een ruime oprit. Bij het binnenkomen een afzonderlijk toilet en de berging met technieken/wasplaats inpandige garage. De livingruimte met zit- en eethoek een mooi parket (Woodstoxx) over de gehele woning; De leefruimte en de keuken geeft ons een groen verzicht. Deze zeer ruime keuken 'maatwerk) is voorzien van toestellen, voldoende kasten en een extra droge berging. Er kan een prachtige grote eettafel gezet worden. De keuken werd voorzien van een tegel om het gebruiksgemak te optimaliseren en is omringd door terrassen. Op het gelijkvloers werd een extra ingang voorzien naar een bureauruimte of 5de slaapkamer. De masterbedroom met prachtige dressing, afzonderlijk toilet en badkamer met ligbad, douche en dubbele lavabo. Boven zijn er 3 ruime kamers, een toilet en een 2de badkamer met douche, bad en dubbele lavabo. Bij de achterste 2 kamers is een terras voorzien om te kunnen genieten van het prachtig zicht. Vrij bij akte. Voor meer info en/of een bezichtiging ter plaatse, mail of bel Sofie op 0468 24 65 84 of sofie@makelaarshuys.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Alfons Braeckmanlaan 252, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Alfons Braeckmanlaan 252, 9000 Gent
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
Marktcijfers in Gent
Vergelijkbare panden te koop in Gent
Recent verkocht in Gent
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.