Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Grotebeerstraat 56, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
85 m² wonen
170 m² perceel
1 slaapkamers
1 badkamers
€225.000

Grotebeerstraat 56 - 2018 Antwerpen - Te renoveren appartement (85 m²) aan Zurenborg

Locatie: Dit te renoveren appartement staat te koop in de Grote Beerstraat aan het hippe Zurenborg in Antwerpen. In de nabije omgeving zijn er invalswegen, gezellige cafeetjes en restaurants, talrijke winkels en het centrum van de stad.

Omschrijving: In de Grote Beerstraat, vlakbij Zurenborg staat dit te renoveren appartement te koop. Het appartement is gelegen op de derde verdieping in een kleinschalig gebouw.We betreden het appartement via de inkomhal dat toegang biedt tot de andere ruimtes. Het appartement bestaat uit twee grote ruimtes. Een aan de voorkant van het gebouw dat momenteel ingedeeld is als de slaapkamer en een aan de achterkant van het gebouw dat ingedeeld is als living met keuken. Door de grote open ruimtes is er de mogelijkheid om het appartement opnieuw in te delen naar wens. Tussenin is er nog een badkamer, een ruime berging en een apart toilet gelegen.

Bijzonderheden:
- Te renoveren
- Kleinschalig gebouw
- Gezellige en hippe buurt
- EPC:  676 kWh/ (m² jaar)
- Bruikbare vloeroppervlakte: 85 m² cfr. EPC

Renovatieverplichting residentiële gebouwen van toepassing. Meer info: https://energiesparen.be/renovatieverplichting.

Bent u op zoek naar een appartement of ander vastgoed te koop in Antwerpen Of wenst u een gratis schatting van uw eigendom of uw eigendom te koop te stellen Bij Heylen Vastgoed Antwerpen staan wij steeds klaar om u verder te helpen bij al uw vragen over vastgoed.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2018) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 225.000, ofwel ± € 2.647 per m². Het EPC-label is F (676 kWh/m²). De woning biedt 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 85 m², een perceel van 170 m², 1 badkamer. Online sinds juni 2024. Het pand dateert uit 1969.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 225.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
85 m²
Grond
170 m²
Bouwjaar
1969
Prijs/m²
€ 2.647
EPC
676 kWh/m² F
Aanvullende details
Referentie
IICA000V3ECN
Makelaar Code
158992
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
23/06/2024 Heylen Vastgoed €225.000
08/08/2021 Heylen Vastgoed €399.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Grotebeerstraat 56, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 676 kWh/m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.647 euro per m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is IICA000V3ECN.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 slaapkamer.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 85 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Grotebeerstraat 56, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten