Langstraat 74 - 3350 Linter - De vraagprijs is een vanafprijs. U kan bieden vanaf dit bedrag. Elk bod wordt onmiddellijk overgemaakt aan de eigenaars.
Bijzonder charmante hoeve op de kruising van de Langstraat en de Bareelstraat in Linter te koop.
De plek draagt heel wat geschiedenis in zich; al in de eerste helft van de 18e eeuw stond hier een boerderij, dat is te zien op de historische Villaret- en Ferrariskaarten. De hoeve werd op het einde van de 19e eeuw volledig herbouwd.
Vandaag de dag biedt deze hoeve heel wat mogelijkheden. Wonen en werken kunnen hier probleemloos gecombineerd worden, waarbij de schuren gebruikt wordt als stockage of atelier- of praktijkruimte voor een vrij beroep en het woonhuis als eengezinswoning dient. Zeer interessant ook, is dat hier tot 3 huisnummers gecreëerd kunnen worden, wat de hoeve geschikt maakt als cohousingproject.
Het dak van het woongedeelte is vernieuwd in 2008, de ramen zijn vernieuwd naar HRbeglazing in 2016.
Kom deze unieke hoeve snel ontdekken!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.