Rue Borrens 48, 1050 Elsene
Rue Borrens 48 - 1050 Elsene - Elégant appartement de ±155 m² nets (171 m² bruts), dans une maison de maître pleine de charme, au cœur de l'un des quartiers le plus prisé de Bruxelles, les étangs d’Ixelles et la place Flagey, à deux pas de la Commission européenne.
Environnement privilégié mêlant verdure et dynamisme urbain.
Descriptif :
- Superficie brute : 171 m²
- Niveau Bel-étage et Rez de chaussée, sur chaque niveau trois pièces ouvertes en enfilade
- Vaste réception 19m2
- Salon spacieux à haut plafond (3m40 avec moulures), baigné de lumière
- Cuisine ouverte full équipée (gaz, frigo SMEG, microonde) avec ilot centrale
- 2 belles chambres grand dressing
- 1 salle de bain avec baignoire & douche (possibilité d’ajouter une seconde salle d’eau), 2 WC
- Jardin privatif (env. 60m2) avec terrasse (rare dans le quartier)
- Buanderie séparée avec branchements
- Chaudière individuelle au gaz Bulex
- Double vitrage sur l’ensemble des châssis
Caractéristiques :
- Niveau Bel-étage et Rez de chaussée
- Petite copropriété calme et bien entretenue
- Toiture, pignons, façades avant/arrière/latérale refaites récemment
- Faibles charges : 100€/mois incluant l’eau
- Lumineux, hauts plafonds, moulures, parquet ancien
- PEB : C- (bon rendement énergétique)
Actuellement loué 2000Eu/mois, fin bail 31.08.25. Libre au 01.09.25
À découvrir sans plus tarder, contactez nous au 33676880684 ou 33625807581
Agences immobilieres s'abstenir
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue Borrens 48, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue Borrens 48, 1050 Elsene
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
Marktcijfers in Elsene
Vergelijkbare panden te koop in Elsene
Recent verkocht in Elsene
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.