Isabellalei 77, 2180 Ekeren
Isabellalei 77 - 2180 Ekeren - TERUG IN VERKOOP wegens niet toekennen van lening koper
Te renoveren woning in authentieke wijk te Ekeren - Mariaburg
Gelegen vlakbij park Hof De Bist, uitvalswegen, scholen, openbaar vervoer en winkels
Gelijkvloers omvat voortuin, hal, living, keuken, wc/badkamer, berging, kelder en tuin met bijgebouw
Deze woning heeft twee verdiepingen waarvan tweede verdieping met dakkapel toegankelijk via vaste trap
Mogelijkheid tot 3-4 slaapkamers
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Ekeren (2180) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1930. Het EPC-label is F (519 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 235.000. Online sinds oktober 2020. Je vindt er een perceel van 223 m², 4 slaapkamers.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Isabellalei 77, 2180 Ekeren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Isabellalei 77, 2180 Ekeren
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.