Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lichtaartseweg 212, 2200 Herentals

Kantoor Verhuurd in Herentals
€2.750

Lichtaartseweg 212 - 2200 Herentals - In een oase van groen nabij het centum van Herentals vinden we deze recent gerenoveerde kantoorruimte.
Het gebouw biedt ± 180 m², verspreid over het gelijkvloers en de eerste verdieping, een kantoorruimte. Het pand is voorzien van een ruime kelderverdieping ( ± 50 m²) welke voor diverse doeleinden bruikbaar is. De benedenverdieping bevat een ruime inkomhal, voorzien van een deurbel per ruimte, toilet en twee kantoorruimtes van respectievelijk 27,5 m² en 21,5 m². Via de trap bereiken we op de eerste verdieping waar we drie kantoorruimtes terugvinden van 38,5 m², 20 m² en 33 m².
Alle ruimtes (op de beneden en eerste verdieping) zijn voorzien van een aparte wastafel, videofoon, ventilatiesysteem type D, dimbare LED-verlichting, alarm en kamerthermostaat. De kelderverdieping kan als bureau of vergaderruimte gebruikt worden.
De groene ligging, de prachtige gietvloer en de authentieke elementen maken van deze ruimtes een voorname en aangename werkomgeving. Verder is er voor het pand parkeermogelijkheid voor ca. 14 wagens.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 2.750
Type
Kantoor
EPC
222 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/12/2021 Trend Vastgoed €2.000
01/10/2011 -- €695.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lichtaartseweg 212, 2200 Herentals

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herentals.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten