Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ernest Claesstraat 31-101, 2200 Herentals

Appartement Verhuurd in Herentals
95 m² wonen
€595

Ernest Claesstraat 31-101 - 2200 Herentals - Goed gelegen duplexappartement met garage

Ligging: Gelegen in een kindvriendelijke, rustige buurt, buiten de ring van Herentals met vlotte verbindingen naar omliggende gemeenten en de oprit van de snelweg. Winkels, scholen, openbaar vervoer, sportfaciliteiten, ... liggen in de onmiddellijke buurt.

Indeling: Verdieping 1: Inkomhal, leefruimte, keuken, dakterras, badkamer met toilet. Verdieping 2: 2 slaapkamers, berging, apart toilet.

Omschrijving: We betreden dit gunstig gelegen duplexappartement. De inkomhal geeft toegang tot de ruime leefruimte die voorzien is van grote ramen. Aaneensluitend vinden we de deels geïnstalleerde keuken. Het dakterras is tevens te bereiken via de keuken. Vervolgens is er nog een badkamer met douchecabine en toilet. Op de tweede verdieping zijn 2 ruime slaapkamers aanwezig. Verder is er nog een bergruimte en apart toilet.
Tot slot is er een garagebox beschikbaar.

Extra:
EPC: 273 kWh/m²
GEEN gemeenschappelijke kosten
Garagebox verplicht voor 15 euro/maand

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 595
Type
Appartement
Bewoonbaar
95 m²
Prijs/m²
€ 6

Ligging & buurt

Ernest Claesstraat 31-101, 2200 Herentals

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ernest Claesstraat 31-101, 2200 Herentals Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herentals.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten