Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ossenmarkt 8, 2000 Antwerpen

Huis Verhuurd in Antwerpen
3 slaapkamers
2 badkamers
€850

Ossenmarkt 8 - 2000 Antwerpen - Prachtig gerenoveerd begijnenhuis met 3 slaapkamers te Antwerpen

Ligging: In het centrum van Antwerpen vlakbij de universiteit, de leien, vele winkels, scholen en openbaar vervoer.

Omschrijving: Het is een prachtig huis dat vroeger een begijnenhuisje was. Het is binnen volledig gerenoveerd.
We betreden het huis en komen meteen de keuken binnen. Deze is volledig geïstalleerd en voorzien met kookplaat, oven, vaatwasser, wasbak alsook de wasmachine.
Verder betreden we de woonkamer die voorzien met veel lichtinval en zeer gezellig in te richten is.
Op het eerste verdiep vinden twee slaapkamers en daartussen de badkamer voorzien van douche, lavabo en toilet.
Het derde verdiep is volledig ingericht als aparte kleine studio met ingeboude badkamer voorzien van douche, toilet, lavabo en ingemaakte kasten.

Bijzonderheden:
- 3 slaapkamers
- zeer gezellig
- volledig gerenoveerd
- geen gemeenschappelijke kosten
- EPC: 349kWh/m²/j

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 850
Type
Huis
EPC
349 kWh/m² D

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
22/05/2022 Heylen Vastgoed €925

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Ossenmarkt 8, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ossenmarkt 8, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten