Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Baron d'Hanislaan 19, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
55 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€750

Baron d'Hanislaan 19 - 2000 Antwerpen - Gelegen op een toplocatie, heeft de ruime en lichte leefruimte uitzicht op het justitiepaleis, de Leien en de Baron d'Hanislaan. Het appartement beschikt verder over een keuken met koelkast en vaatwasmachine, een badkamer met douche, wastafel en toilet, en 1 slaapkamer. Internet/TV, verwarming en water zijn INBEGREPEN in de kosten. Het gebouw is verzorgd en beschikt over een lift en fietsenberging. Op wandelafstand liggen de Scheldekaaien, gedempte Zuiderdokken en vele leuke restaurants en bars. Het appartement gemeubeld huren, is optioneel. VOOR MEER INFO EN/OF BEZICHTIGING, GRAAG TELEFONISCH CONTACT OPNEMEN OP 0486 56 56 17. Gelegen op een toplocatie, heeft de ruime en lichte leefruimte uitzicht op het justitiepaleis, de Leien en de Baron d'Hanislaan. Het appartement beschikt verder over een keuken met koelkast en vaatwasmachine, een badkamer met douche, wastafel en toilet, en 1 slaapkamer. Internet/TV, verwarming en water zijn INBEGREPEN in de kosten. Het gebouw is verzorgd en beschikt over een lift en fietsenberging. Op wandelafstand liggen de Scheldekaaien, gedempte Zuiderdokken en vele leuke restaurants en bars. Het appartement gemeubeld huren, is optioneel. VOOR MEER INFO EN/OF BEZICHTIGING, GRAAG TELEFONISCH CONTACT OPNEMEN OP 0486 56 56 17.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het EPC-label is B (158 kWh/m²). De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 800 naar € 750 (-6%). Online sinds december 2020. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 750, ofwel ± € 14 per m². Het telt 1 slaapkamer, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 55 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 750
Type
Appartement
Bewoonbaar
55 m²
Prijs/m²
€ 14
EPC
158 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
14/04/2021 Particulier €725
19/03/2021 Particulier €650

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Baron d'Hanislaan 19, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 55 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 slaapkamer.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 0118720201223022911.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Dit pand wordt aangeboden voor 750 euro.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 158 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Baron d'Hanislaan 19, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten