Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Charlottalei 16, 2018 Antwerpen

Huis Verhuurd in Antwerpen
100 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€865

Charlottalei 16 - 2018 Antwerpen - Zeer mooi en comfortabel 2 slaapkamers appartement gelegen op een fantastische locatie, centraal gelegen op wandelafstand van het stadspark, de bekende winkelstraat de “Meir”, het centraal station van Antwerpen, restaurants, school, winkels zijn allemaal om de hoek.
Appartement op de 5e verdieping met een bewoonbare oppervlakte van circa 100m² een terraswest georiënteerd van circa 4m² met 2 mooie slaapkamers met kasten , een volledig ingerichte keuken, een aparte wasruimte, apart toilet en aparte badkamer.
De maandelijkse kosten zijn inclusief de persoonlijke verwarming en het waterverbruik de algemene kosten van het gebouw. Autosnelweg op 2 km, volledig gerenoveerd, nieuwe verwarmingssysteem, overal parket, ingebouwde kasten, kamers met kasten.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 865
Type
Huis
Bewoonbaar
100 m²
Bouwjaar
1960
Prijs/m²
€ 9
EPC
197 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/05/2024 Particulier €1.050
13/04/2021 Particulier €865

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Charlottalei 16, 2018 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Charlottalei 16, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten