Julius en Maurits Sabbestraat 18, 8000 Brugge
Julius en Maurits Sabbestraat 18 - 8000 Brugge - Deze aanzienlijke (bew. opp. 186m²!) rijwoning ligt in het Sint-Gillis Quarter, vlakbij de Langerei en groen park.
Op het gelijkvloerse is er de inkomhal, woonkamer met grote ingerichte keuken met ontbijthoek, aansluitend een berging/wasplaats, afzonderlijk toilet. Via de keuken is er toegang tot de zonnige en vooral gezellige stadskoer.
De bovenverdieping is voorzien van een nachthal, 2 grote slaapkamers met mooie plankenvloer en ingerichte badkamer (ligbad en inloopdouche).
Het bovenste verdiep heeft eveneens een nachthal en 2 grote slaapkamers met authentieke plankenvloeren en bergzolder.
Er is mogelijkheid om een garagebox in de buurt te huren aan €65/m.
Deze woning heeft reeds energiezuinige werken achter de rug: Er zijn zonnepanelen en het dak is reeds geïsoleerd.
Ook kan dit pand een attest elektrische keuring voorleggen die 100% conform AREI is!
INSTELPRIJS 310.000 euro
ABSOLUUT EEN TOPPER !
Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Julius en Maurits Sabbestraat 18, 8000 Brugge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Julius en Maurits Sabbestraat 18, 8000 Brugge
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.
Marktcijfers in Brugge
Vergelijkbare panden te huur in Brugge
Recent verhuurd in Brugge
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.