Noordlaan 89-A, 9200 Dendermonde
Noordlaan 89-A - 9200 Dendermonde - Volledig gerenoveerd appartement (5° verdiep) met garage op wandelafstand van centrum Dendermonde. Gelieve voor meer informatie contact op te nemen met Kris Vijverman (0479/67 06 27) of via mail krisvijverman@skynet.be
- Via mooie inkomhal (met ingebouwde kasten) komt men in grote living met veel natuurlijke lichtinval
- Open volledig uitgeruste keuken (recent volledig vernieuwd) met aanpalend ingerichte berging.
- Zeer recent vernieuwde moderne badkamer met ruime inloopdouche, lavabo...
- Afzonderlijk toilet.
- 2 kamers met nieuw parket waarvan 1 met ruime en mooi ingebouwde kasten.
- Voor- en achteraan bevindt zich een terras. Terras achteraan is zuidgericht en er is een zonwering geplaatst.
- Lift aanwezig. - Appartement mooi bemeubeld en mogelijkheid om te huren met of zonder meubilair, wasmachine (Miele), droogkast (Miele).
- Ingerichte garage met geautomatiseerde poort.
- Totaal geen geluidshinder
- Nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer is tevens enorm pluspunt.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Noordlaan 89-A, 9200 Dendermonde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Noordlaan 89-A, 9200 Dendermonde
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.
Marktcijfers in Dendermonde
Vergelijkbare panden te huur in Dendermonde
Recent verhuurd in Dendermonde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.