Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Dorp 58, 2820 Bonheiden

Appartement Verhuurd in Bonheiden
2 slaapkamers
1 badkamers
€850

Dorp 58 - 2820 Bonheiden - Pal in het centrum van Bonheiden, vind je dit ruim 2-slaapkamer appartement van 100 m².Het appartement is gelegen op de 2 de verdieping langs de achterzijde, waardoor je geniet van een rustige omgeving en groen uitzicht.
Het gebouw is voorzien van een trappenhal en lift.
Naast een zeer ruime 2 pers. slaapkamer en een 1 pers.slaapkamer is er een badkamer met toilet en inloopdouche, een open geïnstalleerde keuken, en 2 praktische bergruimtes.Het terras langs de achterzijde is voldoende groot voor een eettafel of buitensalon.
De gemeenschappelijke kosten komen op 75 euro

Voor meer info of bezoek : 0473/11 44 44 of ilse@wijns.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 850
Type
Appartement
EPC
14400 kWh/m² F

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
19/07/2024 Altro Vastgoed €512.000
26/08/2023 Altro Vastgoed €512.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Dorp 58, 2820 Bonheiden

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Dorp 58, 2820 Bonheiden Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bonheiden.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten