André Hermanslaan 7-V2, 2100 Deurne
André Hermanslaan 7-V2 - 2100 Deurne - Prachtig, lichtrijk appartement met 2 slaapkamers & zonnig terras!
Het hoekappartement bevindt zich op een rustige locatie nabij het park Bremweide, ideaal voor een wandeling! Het is gelegen op de 2de verdieping van een kleinschalig gebouw.
We betreden het mooie appartement via de ruime inkomhal. Deze is voorzien van een berging met aansluitingen voor wasmachine en droogkast. De hal brengt ons naar de sfeervolle, open leefruimte in L-vorm. Deze prachtige ruimte geniet van enorm veel lichtinval door de vele ramen rondom.
Vervolgens loopt de leefruimte door naar de ingerichte open keuken die doorgang biedt tot het zonnige terras waar u 's avonds aangenaam kan genieten van de zonsondergang.
Verder beschikt het appartement over twee slaapkamers (15m² / 7m²) en een badkamer met een douche, een toilet, een enkel lavabomeubel en een handdoekdroger.
Tot slot zijn er twee kelderbergingen voorzien.
Pluspunten:
Lichtrijk appartement
Terras
Elektriciteit conform
Dak volledig vernieuwd (in 2017)
Rustige locatie nabij het park Bremweide
Interesse Voor meer informatie of een afspraak ter plaatse, aarzel niet ons te contacteren op het nummer 03 337 50 70 of via info@vbpartners.be.FinancieelAankoop exclusief kosten:€189.000Registratierechten:€11.340Kadastraal inkomen:€565Raming Ereloon Notaris*:€2.101Raming Aktekosten Notaris*:€625Totale Aankoopprijs:€203.066Gemeenschappelijke kosten (omschr.):Voorschot water, blokpolis, syndicus, minuterie, onderhoud voortuin en gang, afvalcontainersMaandelijkse lasten:€68* Schatting op basis van deze parameters: hoofdverblijfplaats, natuurlijk persoon. Voor een uitgebreide berekening van de registratie-rechten en erelonen, kijk op www.notaris.be.
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Deurne (2100) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 565. Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 75 m², 1 badkamer, 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 189.000, ofwel ± € 2.520 per m². Het EPC-label is C (239 kWh/m²). Online sinds juni 2021.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
André Hermanslaan 7-V2, 2100 Deurne
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
André Hermanslaan 7-V2, 2100 Deurne
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deurne.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.