Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jan van Parijsstraat 5-3, 2180 Ekeren

Appartement in Ekeren
91,00 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€195.000

Jan van Parijsstraat 5-3 - 2180 Ekeren - Dit ruim 2 slaapkamer appartement bevindt zich op de hoogste verdieping van een degelijk appartements gebouw, gelegen in een doodlopende straat vlakbij het Bosuilstadion en op een boogscheut van de oprit van de snelweg.

Het appartement werd zeer recent kwasi volledig vernieuwd en is onmiddellijk instapklaar: oa werd de keuken volledig en luxueus vernieuwd, alsook de elektriciteit, de cv ketel op aardgas, alle ramen (in PVC) en de vloeren met laminaatparket. Verder werden de binnendeuren vervangen de badkamer gemoderniseerd met een leuk lavabomeubel.

Het dak van het gebouw werd tevens onlangs vervangen en geïsoleerd alsook werd de lift aangepast aan de huidige normen.
Bij dit appartement zijn 2 kelderbergingen inbegrepen.

Een ideaal appartement voor starters alsook uitermate geschikt als investering voor verhuur!

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Ekeren (2180) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 195.000, ofwel ± € 2.143 per m². Het werd gerenoveerd in 2018. De woning biedt 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 91 m², 2 slaapkamers. Het EPC-label is B (195 kWh/m²). Online sinds juli 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 195.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
91 m²
Bouwjaar
1961
Prijs/m²
€ 2.143
EPC
195 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
2248220210705050951
Makelaar Code
4369423
EPC Certificaat
20210617-0000774930-RES-4
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Ligging & buurt

Jan van Parijsstraat 5-3, 2180 Ekeren

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 2 slaapkamers.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 2248220210705050951.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.143 euro per m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 91,00 m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: nee.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jan van Parijsstraat 5-3, 2180 Ekeren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten