Tulpenstraat 32, 8310 Assebroek
Tulpenstraat 32 - 8310 Assebroek - Zéér rustig en centraal gelegen, recente woning met zongerichte tuin, vijver en zicht op het groen nabij de Katelijnepoort. Nabij de Katelijnepoort en toch super rustig gelegen, in de bloemenwijk te Assebroek, bevindt zich deze perfect onderhouden en steeds vernieuwende stevige woning met zongerichte tuin en zicht op het groen. De woning werd in 2002 zéér goed gebouwd en volgende werd recent nog vernieuwd: zonnepanelen, c.v. op gas, toestellen in de keuken (die afgewerkt is met graniet), Amerikaanse frigo, lamellen, slaapkamer in de dak verdieping, alles boven werd recent herschilderd,... De woning heeft een grote garage met elektrische poort en handige oprit. Volwaardige verdieping met drie slaapkamers, badkamer met bad en douche, toilet. Plooitrap naar de ruime zolder met nieuw ingerichte slaapkamer en berging. Goedgekeurde elektriciteit! EPC: 93 kWh/m². (UC: 244870) Sted. inl. i.a. Grote bewoonbare oppervlakte van /- 200m². Zicht op het groen, zaaaalig! In de tuin met terrassen en vijver kan men zalig genieten!Zo rustig en toch in enkele minuten in Brugge centrum.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Tulpenstraat 32, 8310 Assebroek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Tulpenstraat 32, 8310 Assebroek
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Assebroek.
Marktcijfers in Assebroek
Vergelijkbare panden te koop in Assebroek
Recent verkocht in Assebroek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.