Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Dijleweg 5, 2820 Bonheiden

Huis in Bonheiden
176 m² wonen
339 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€438.000

Dijleweg 5 - 2820 Bonheiden - 2 half open woningen en 1 gesloten bebouwing, in een tijdloze, moderne stijl, welke elk een ultieme standing uitstralen. Er is zeer veel aandacht besteed aan optimale ruimtelijke indeling. De woningen hebben een zeer hoge afwerkingsgraad en een ruime tuin, te midden in een rustige omgeving, vlak bij de dorpskern en de Dijle. U kan kopen in 3 fazen : winddicht (voor wie zelf een groot stuk wil coördineren), 66% afgewerkt (voor de handige Harry’s), of sleutel op de deur. Zie lastenboek voor de details. ALLE INFO OP ONZE WEBSITE : WWW.HOUSETEC.BE. Vermelde prijs is voor de linkse HALFOPEN bebouwing, winddicht.Prijs voor de LINKSE woning : grondwinddicht : 414000€kosten; grondsleutel op deur : 480000€kosten.
Middelste en rechtse woning is V ERKOCHT.
ALLE INFO OP ONZE WEBSITE : WWW.HOUSETEC.BE : U vind daar plannen, lastenboek, prijzen, extra info.
De woningen zijn subliem gelegen : in het dorp en vlak aan de Dijle. Oplevering september 2021 voor winddicht - januari 2022 voor sleutel op de deur. De klant heeft maximale inspraak in de afwerking.

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Bonheiden (2820) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 176 m², 3 slaapkamers, een perceel van 339 m². Online sinds augustus 2021. Het pand dateert uit 2020. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 438.000, ofwel ± € 2.489 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 438.000
Type
Huis
Bewoonbaar
176 m²
Grond
339 m²
Bouwjaar
2020
Prijs/m²
€ 2.489

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
04/04/2022 Particulier €495.000
10/08/2021 Particulier €438.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Dijleweg 5, 2820 Bonheiden

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 176 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Bonheiden?
De vraagprijs is 438.000 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 2020.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 4030920210810195920.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Dijleweg 5, 2820 Bonheiden Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bonheiden.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten