Gasklokstraat 35, 9000 Gent
Gasklokstraat 35 - 9000 Gent - Ligging
De woning ligt nabij de ringbaan van Gent. Het huis ligt in een rustige en aangename buurt.
Nabij het pand zijn er winkels, scholen en openbaar vervoer.
Het centrum van de stad is zeer vlot bereikbaar.
Indeling
Op de bedenverdieping liggen de keuken, woonruimte en de badkamer. Er is een binnenkoer die zuidwestelijk is georiënteerd.
Op de eerste bevinden zich twee slaapkamers. Op de tweede verdieping ligt de derde slaapkamer en een zolder die kan worden ingericht.
Contacteer Gwen Moerman voor meer info en/of bezoek: 0472/62.03.60
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 142 m², 3 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 283.000, ofwel ± € 1.993 per m². Online sinds augustus 2021. Het werd gerenoveerd in 2005.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Gasklokstraat 35, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Gasklokstraat 35, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Is er een recht van voorkoop?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Wat is de prijs per m²?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.