Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leon Spilliaertstraat 51, 8400 Oostende

Appartement Verhuurd in Oostende
2 slaapkamers
€700

Leon Spilliaertstraat 51 - 8400 Oostende - Gelijkvloers appartement met zicht op het Leopoldpark. Het appartement heeft een lichtrijke living met aansluitend de keuken. De keuken is voorzien van een elektrische kookplaat, oven en frigo met diepvriesvak. De ruime inkom geeft toegang tot de mooie gerenoveerde badkamer met inloopdouche. De twee slaapkamer liggen achteraan het appartement waarvan ééntje toegang geeft tot de grote koer. In het appartement is er een berging voorzien alsook een kelder in het gebouw.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Oostende (8400) werd te huur aangeboden en is intussen verhuurd. Het telt 2 slaapkamers. Het EPC-label is C (233 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 700. Online sinds september 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 700
Type
Appartement
EPC
233 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
13/06/2025 Dermul €690
22/04/2022 Dermul €635

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leon Spilliaertstraat 51, 8400 Oostende

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de vraagprijs van dit pand in Oostende?
De vraagprijs is 700 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 233 kWh/m2.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leon Spilliaertstraat 51, 8400 Oostende Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oostende.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten