Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Steenweg 62, 9890 Gavere

Garage Verhuurd in Gavere
100 m² wonen
250 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
Prijs op aanvraag

Steenweg 62 - 9890 Gavere - Goed gelegen, gelijkvloerse woning. Deze gelijkvloerse woning (100 m²) is goed gelegen in het centrum van Asper, en beschikt eveneens over een aansluitende garage,kelder en tuintje/koer.

Eveneens aanwezig : ruime, gezellige leefruimte met aansluitend keuken en badkamer, alsook afzonderlijke, ruime slaapkamer en 2 afzonderlijke kamers (mogelijks als bureau of slaapkamer te gebruiken).

Mooi aanbod prijs/kwaliteit !
Coronamaatregelen:
Om de gezondheid van klanten en medewerkers te garanderen leven we de regels uit het sectorprotocol strikt na.
Het sectorprotocol bevat de regels waarbinnen een plaatsbezoek aan een pand kan plaatsvinden, gebaseerd op de toepasselijke wetgeving. Je leest het volledige protocol hier.

De informatievideo kan je hier terugvinden.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Garage
Bewoonbaar
100 m²
Grond
250 m²

Ligging & buurt

Steenweg 62, 9890 Gavere

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gavere.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten