Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Baron Ruzettelaan 78, 8310 Assebroek

Appartement Verhuurd in Assebroek
2 slaapkamers
€660

Baron Ruzettelaan 78 - 8310 Assebroek - Op de invalsweg van Brugge-Oostkamp vinden we dit appartement op de 5de verdieping terug (lift aanwezig). Via de ruime inkomhal met afzonderlijk gastentoilet komt u terecht in de woonkamer. Hier kunt u genieten van het verre zicht op de mooie omgeving. De keuken met aansluitend het terrasje is uitgerust met kookplaat, dampkap, oven en koelkast. Het appartement biedt ruimte voor 2 slaapkamers, een badkamer voorzien van wastafel met meubel, douche en aansl. wasmachine en een afzonderlijke bergruimte. Bij het appartement hoort er alsook een kelder.

Kosten: € 85,00 provisie/ maand: AO - CV - WW - KW

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 660
Type
Appartement
EPC
170 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/05/2026 Comfortimmo €30.000
02/05/2026 Comfortimmo €265.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Baron Ruzettelaan 78, 8310 Assebroek

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Baron Ruzettelaan 78, 8310 Assebroek Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Assebroek.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten