Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Burburestraat 25, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
96 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
Prijs op aanvraag

De Burburestraat 25 - 2000 Antwerpen - Indeling:
Bemeubeld appartement met 3-slaapkamers op toplocatie. U bereikt het appartement op de 2de verdieping via de trap of lift. Bij inkomst bevindt u zich in de nachthal. Aan de straatzijde vindt u de ruime leefruimte met open keuken. De keuken is voorzien van alle comfort. Achteraan in het appartement bevinden zich de 3 slaapkamers. De 2 grotere slaapkamers zijn uitgerust met een dubbelbed en de kleine kamer met een enkelbed. In de badkamer vindt u een ruime inloopdouche met 2 badkamermeubels. Het toilet bevindt zich in een aparte ruimte. In de berging vindt u de wasmachineaansluiting terug met wasmachine.
Bijzonderheden:
- Fietsenberging - autostaanplaats aan 125 euro/maand - onmiddellijk beschikbaar - gemeenschappelijke kosten van 100 euro (onderhoud gemene delen, privatief waterverbruik en internet)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Appartement
Bewoonbaar
96 m²
Bouwjaar
1996
EPC
87 kWh/m² A

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2021 Particulier €1.200

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

De Burburestraat 25, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: De Burburestraat 25, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten