Rijksweg 430-5 - 3650 Dilsen-Stokkem - Omschrijving Dit zeer ruime en degelijk afgewerkte appartement is gelegen op de 2de verdieping van een recent en stijlvol gebouw. Dit zeer ruime en degelijk afgewerkte appartement is gelegen op de 2de verdieping van een recent en stijlvol gebouw.
In de onmiddellijke omgeving bevinden zich een warme bakker een supermarkt verschillende sportmogelijkheden een cultureel centrum en verschillende scholen!
We komen binnen in de inkomhal die voorzien is van tegelvloer, deze inkomhal leidt naar de zeer ruime woonkamer. Ook deze woonkamer is voorzien een tegelvloer en is er toegang tot het terras! Via deze leefruimte komen we in de ruime eetkeuken, welke uitgerust is met volgende apparatuur: gootsteen in inox, elektrische kookplaat met afzuigkap en een koelkast.
De nachthal leidt naar de 3 slaapkamers, een aparte berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast en een ruime badkamer. Deze badkamer is voorzien van tegelvloer en muurbetegeling en uitgerust met zowel ligbad als douche. Ook is er een wastafel in een badmeubel. De 3 slaapkamers zijn allen voorzien van een verzorgde laminaatvloer.
Ook is er nog een apart toilet voorzien.
Aan de achterzijde van het gebouw bevindt zich een garage, bereikbaar via de gemeenschappelijke poort. Tenslotte beschikt het gebouw over een lift!
Details:
Pannen dak, goten in zink
Verwarming en warm water dmv CV op aardgas (recent vernieuwd)
Er is een lift aanwezig in het gebouw.
Op dit moment is het appartement verhuurd!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.