Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Burburestraat 9, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
95 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€1.350

De Burburestraat 9 - 2000 Antwerpen - Recent gemeubeld nieuwbouwappartement met 2-slaapkamers van ±100m², twee terrassen en een prachtig zicht op de Gedempte Zuiderdokken op het Zuid in Antwerpen. Dit appartement bevindt zich op de 1ste verdieping van een prachtig gebouw in “De Burburrestraat”.
Dit gebouw situeert zich op een fantastische locatie vlakbij de Scheldekaaien en het Museum van Schone Kunsten, waar u talrijke gezellige eet- en drinkgelegenheden kan terug vinden. Deze buurt is de hipste en meest bruisende buurt in de stad. De heraanleg van de Gedempte Zuiderdokken en het Museum van Schone Kunsten, dat binnenkort opnieuw zijn deuren opent, zal een absolute meerwaarde aan de buurt geven.
U betreedt het appartement op de eerste verdieping via de lift of trappenhal rechtstreeks in de inkomhal. Aan de voorzijde van het appartement vindt u de gezellige leefruimte terug met aansluitend de open keuken. Door de ramen die over de gehele gevelbreedte werden geplaatst en het inpandig terras, komt hier veel natuurlijk licht binnen wat voor een aangename sfeer zorgt.
De keuken is voorzien van een kookplaat, dampkap, spoelbak, vaatwasser koelkast, combi-oven en wasmachine.
Via de hal hebt u toegang tot de badkamer welke uitgerust is met een inloopdouche, ligbad, lavabo, meubel en spiegel. Aan de rustige achterzijde van het gebouw komt u in de twee ruime slaapkamers van 20m² en 12m². In de centrale hal vindt u ook een apart toilet met handenwasser. Via deze slaapkamers hebt u ook toegang het achterliggen terras van maar liefst ±30m²
Tenslotte is er nog een individuele kelderberging voorzien.
Qua mobiliteit is de ligging perfect: via de Leien kan u zich zorgeloos met eender welk vervoersmiddel verplaatsen in alle windrichtingen.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.350
Type
Appartement
Bewoonbaar
95 m²
Bouwjaar
2006
Prijs/m²
€ 14

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/05/2022 Wellimmo €1.250
22/02/2022 Wellimmo €1.350

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

De Burburestraat 9, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: De Burburestraat 9, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten