Leopold II-Laan 84, 9200 Dendermonde
Leopold II-Laan 84 - 9200 Dendermonde - Gezellig appartement met subliem uitzicht over Dendermonde
Dit gezellig instapklaar appartement bevindt zich op de 11e verdieping (lift aanwezig) en heeft een uitzonderlijk uitzicht op de historische site 'Mechelse poort' en zijn vijvers. Deze goede ligging aan de stadsrand van het centrum van Dendermonde, zorgt ervoor dat alles op wandelafstand is zoals: scholen, winkels, restaurants, openbaar vervoer ... en nabij vlotte verbindingswegen.
Als indeling heeft men een inkomhal met vestiairekast, woonkamer met toegang naar het terras met zijn mooi uitzicht over Dendermonde en zuid-oostelijke oriëntatie, volledige geïnstalleerde keuken (dampkap, nieuw gasfornuis met oven, koelkast, diepvriezer, microgolfoven), nachthal , 2 volwaardige slaapkamers (9m² - 12.50 m²), apart gastentoilet en een ingerichte badkamer voorzien van een douche en meubel, alsook is er een aansluiting voorzien voor een droogkast.
De mooie lichtinval, de gunstige ligging, het prachtig uitzicht en het gunstige EPC van 160 kWh/m² jaar zijn de sterke troeven van deze aanrader !
De ramen van het appartement zijn reeds recent ook vernieuwd naar pvc ramen met dubbele beglazing.
De algemene kosten bedragen 175 euro per maand. Hierin zitten begrepen : de verbruikskosten voor water en verwarming, de huisvuilbehandeling, de gemeenschappeljke kosten (lift, onderhoud, syndic,, ...)
Voor meer info of een bezoek kan dit op afspraak contact: 052/55.55.55 of via info@immotwins.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Leopold II-Laan 84, 9200 Dendermonde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Leopold II-Laan 84, 9200 Dendermonde
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.
Marktcijfers in Dendermonde
Vergelijkbare panden te huur in Dendermonde
Recent verhuurd in Dendermonde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.