Frans de Laetstraat 27, 2880 Bornem
Frans de Laetstraat 27 - 2880 Bornem - Ruime, zeer goed onderhouden en lichte woning. Het huis omvat een hal met ingemaakte kasten, geïnstalleerde keuken met ruime eetplaats, mooie lichtrijke woonkamer, veranda, bergplaats en afzonderlijk toilet. De volledig betegelde grote badkamer heeft een inloopdouche, lavabomeubel en wasvoorzieningen. Op de eerste verdieping bevindt zich een nachthal, 2 ruime slaapkamers en één kleinere slaapkamer. Naar de zolderverdieping is een vaste trap aanwezig waar nog een ruime slaapkamer en een volledig afgewerkte bergkamer met ingemaakte kasten is. Er is een mooie zonnige tuin met aangelegd terras, uitkijkend op een weiland en een groot praktisch tuinhuis. Tot slot is er nog een kelder en een garage aanwezig met ruime oprit voor twee wagens.
De woning is rustig gelegen in een doodlopende straat met een goede straatsfeer. Op het einde van de straat is er een speelpleintje en een dijk aan het kanaal dat een ideaal startpunt is voor mooie wandelingen en fietstochten.
Makelaars: gelieve zich te onthouden
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Frans de Laetstraat 27, 2880 Bornem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Frans de Laetstraat 27, 2880 Bornem
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bornem.
Marktcijfers in Bornem
Vergelijkbare panden te koop in Bornem
Recent verkocht in Bornem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.