Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jezuïetengoed 9, 8800 Roeselare

Handelspand Verhuurd in Roeselare
155 m² wonen
98 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€850

Jezuïetengoed 9 - 8800 Roeselare - ROESELARE: Prachtige nieuwbouwwoning met 3 slaapkamers.

Deze prachtige nieuwbouwwoning in Roeselare bevindt zich in een doodlopende straat maar toch dichtbij verschillende faciliteiten zoals grootwarenhuizen en scholen.

De indeling gaat als volgt: inkomhal met gastentoilet, een ruime en lichtrijke leefruimte met open leefkeuken voorzien van alle toestellen (spoelbak, kookplaats, dampkap, frigo, oven en vaatwas) met toegang tot de berging. Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers en een badkamer voorzien van een bad, inloopdouche, dubbele lavabo en apart toilet.
Naast de woning is er een oprit dat toegang heeft tot de tuin met terras en tuinberging.

Er zijn zonnepanelen aanwezig in de woning.
De verwarming is op gas.
De woning is ook onmiddellijk beschikbaar.

Troeven: nieuwbouw - 3 slaapkamers - oprit - zonnepannelen

Bel ons vrijblijvend op voor een bezoek en de nodige info. Wij begeleiden u graag met de glimlach op zoek naar uw droomwoning & commercieel pand. En garanderen met veel plezier een "klare kijk" op (h)eerlijk vastgoed. T. 051624040.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 850
Type
Handelspand
Bewoonbaar
155 m²
Grond
98 m²
Prijs/m²
€ 5

Ligging & buurt

Jezuïetengoed 9, 8800 Roeselare

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten