Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Godefriduskaai 28, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
165 m² wonen
2 slaapkamers
€1.695

Godefriduskaai 28 - 2000 Antwerpen - TE HUUR - Op een gegeerde locatie met zicht op het MAS en de jachthaven van Antwerpen kan u deze prachtig loft terugvinden. Het is gelegen in de Residentie Michiels-Loos, op wandelafstand van vele leuke plekjes in de stad.

Langs de binnentuin bereikt u de charmante ruime inkom met lift. Deze loft bevindt zich op de 1e verdieping van dit prachtig historisch gebouw. U betreedt het appartement via een grote inkomhal met een gastentoilet en ruimte voor vestiaire en u wordt meteen getroffen door de riante open ruimte en de bijzondere halfronde ramen die het gevoel van aan het water wonen versterken. De ruimte is verdeeld in een zithoek, eetruimte, luxe ingerichte openkeuken voorzien van alle toestellen en een polyvalante ruimte die ook als slaapkamer kan ingericht worden. Verder is er een grote slaapkamer met ingemaakte kast. De mooi betegelde badkamer is uitgerust met een bad, douche en toilet. De volledige loft is voorzien van een mooie parket en een geavanceerd alarmsysteem.

In de ondergrondse parking is er een dubbele cascade autostaanplaats voorzien, welke te huur is aan 200€ per maand.

Maandelijkse gemeenschappelijke kosten: € 100 per maand voor het onderhoud en de elektriciteit van de gemene delen.

Voor meer informatie of het maken van een afspraak, kan u contact opnemen met Sigalit via sigalit@reds.be of 0475/66.84.74

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.695, ofwel ± € 10 per m². Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 165 m², 2 slaapkamers. Online sinds april 2022. Het EPC-label is B (134 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.695
Type
Appartement
Bewoonbaar
165 m²
Prijs/m²
€ 10
EPC
134 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/11/2023 De Meester €3.100
13/09/2022 Reds €645.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Godefriduskaai 28, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is YDN9ZZZ-X2HU.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 10 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 1.695 euro.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 165 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Godefriduskaai 28, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten