Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Steenweg naar Wetteren 81, 9200 Dendermonde

Huis Verhuurd in Dendermonde
€750

Steenweg naar Wetteren 81 - 9200 Dendermonde - Centraal gelegen woning, vlakbij winkels en natuur!

Te huur in Schoonaarde: een centraal gelegen woning, eigentijds vernieuwd, met alle voorzieningen in de nabijheid. Indeling: knappe leefruimte, recente geïnstalleerde keuken en badkamer achteraan. Twee slaapkamers op de verdieping. Tevens bergzolder aanwezig.

De woonst is per auto bereikbaar langs de achterzijde (carport aanwezig). Winkels (Delhaize, Aldi) bevinden zich op amper 2km, en ook station en scholen zijn te voet bereikbaar. Goede centrale uitvalsbasis voor verplaatsingen naar Gent of Dendermonde en gelegen aan de voet van de Scheldedijk, geknipt voor fraaie natuurwandelingen. Donkmeer Berlare op slechts 5km.

Huurprijs: 750 euro per maand. METEEN BESCHIKBAAR. Meer info en bezoeken: tom@immotijl.be.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 750
Type
Huis
EPC
561 kWh/m² F

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/05/2022 Immo Tijl €750
25/06/2021 Goeman Vastgoed €189.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Steenweg naar Wetteren 81, 9200 Dendermonde

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Steenweg naar Wetteren 81, 9200 Dendermonde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten